+++¼+ד+++=+ג +°+ת+µ 1 2 3 4 5
קישורים מומלצים: רואת חשבון בצפון

לא. זה לא כיף ולא נעים להביט בתמונות מתקופת הילדות ומגיל הנעורים ולראות את רעמת התלתלים, השיער הגולש או הקוקו האסוף כאשר שיער ראשכם נעלם כבר לפני מספר שנים וקרחת מבריקה מעטרת את ראשכם. אנשים רבים נזכרים בשערם בגעגוע וחולמים להחזיר את המצב לקדמותו. ייתכן וכבר ניסיתם להחזיר את השיער במגוון שיטות ודרכים, ייתכן וכבר איבדתם תקווה אך כדאי שתזכרו שהטכנולוגיה אינה מפסיקה להתקדם לעולם וכיום ישנם מגוון פתרונות חדישים עבור בעיות שונות, אחת מהן היא נשירת השיער. כיום ניתן לבצע טיפול לשיער דליל או טיפול בנשירת שיער בשיטה אחרת. השיטה נקראת מיקרו פיגמנטציה. מיקרו פיגמנטציה הינה שיטה אסתטית, במהלכה מוחדר פיגמנט אורגני בצורה מדויקת אל השכבה העליונה של עור הקרקפת. במילים אחרות נקרא הטיפול- טיפול הדמיית זקיקי שיער.

באמצעות טיפול הדמיית זקיקי שיער ניתן לטשטש שיער דליל ולגרום לשיער להיראות מלא ובריא. כמו כן, במידה ויש לאדם קרחת, ניתן לגרום לשיער להראות אמיתי וטבעי. טיפול הדמיית זקיקי השיער עשוי להשלים השתלות שיער ולגרום לשיער הראש להראות צפוף ואחיד. כמו כן, ניתן להסוות צלקות וכתמי עור. השיטה הינה חדשנית ביותר והיא הפכה להצלחה מסחררת בקרב גברים רבים ברחבי העולם. יש לציין כי המיקרו פיגמנטציה היא לא קעקוע - המיקרו פיגמנטים מוחדרים מתחת לעור ודוהים כאשר התאים מתחלפים, כך שלאחר זמן מה, נעלמים המיקרו- פיגמנטים לגמרי.

טיפול הדמיית זקיקי שיער הינו טיפול לשיער דליל או טיפול בנשירת שיער. לשיטה המהפכנית יש יתרונות רבים: ניתן להתאים את צבע השיער וצורתו באופן אישי כך שהוא יתאים לגוון העור, הטיפול מתבצע באמצעות חומרים מאלחשים כך שלא תהיה שום תחושה לא נעימה או כואבת, השיטה מאפשרת כיסוי שטחים נרחבים לפי בחירתו של המטופל, הטיפול איננו גורם לצלקות או פציעות בקרקפת, הטיפול מהיר ופשוט, התוצאה נשארת למשך זמן רב (מכיוון שהפיגמנט אשר מוחדר אל עור הקרקפת מחזיק כבין 3- 4 שנים), ניתן לעסוק בכל פעילות גופנית כולל שחייה ורחצה והשיטה נבדקה ואושרה על ידי משרד הבריאות.

השיער נשר כבר מזמן - אבל אתה עוד מתגעגע?

זקוק להשלמה במקומות הדלילים?

חולם על שיער מלא ובריא כמו בימים הטובים